Mokyklų darbuotojų kompetencijos psichikos sveikatos srityje didinimo mokymai

Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja mokyklų darbuotojų kompetencijos psichikos sveikatos srityje didinimo mokymai

Kas tai?

Nemokami mokymai skirti didinti mokyklų darbuotojų kompetenciją psichikos sveikatos srityje.

Mokymų metu bus:

Mokymų metu gerinamos mokyklų darbuotojų žinios apie vaikų ir paauglių psichikos sveikatą ir stiprinami jų gebėjimai praktiškai pritaikyti žinias. Didinamas supratimas apie psichikos sveikatą, reikalingas spręsti sudėtingas kompleksines situacijas, kylančias dirbant su vaikais ar paaugliais.

Mokymai skirti:

Elektrėnų savivaldybės mokyklų mokytojams, mokytojų padėjėjams, socialiniams pedagogams, specialiesiems pedagogams, psichologams, psichologų asistentams, logopedams, tiflopedagogams, surdopedagogams, visuomenės sveikatos specialistams, mokyklos administracijos darbuotojams.

Kur?

Mokymai vyktų Jūsų ugdymo įstaigos patalpose.

Kada?

Mokymai vyksta sutartu laiku.

Papildoma informacija:

Bendra mokymų trukmė – 40 valandų. Iš jų 8 valandos yra skirtos nuotoliniams mokymams, o likusios 32 valandos – kontaktiniam darbui su darbuotojais, dalyvaujančiais mokymuose. Mokymai vykdomi 3–8 mėnesius rengiant mokymų užsiėmimus darbuotojams ne rečiau kaip vieną kartą per mėnesį. Vieno užsiėmimo trukmė – ne mažiau kaip 2 valandos. Užsiėmimų laikai derinami su grupe.

Mokymai vykdomi 8-12 darbuotojų grupei.

Registracija ir daugiau informacijos:

Elektroniniu paštu: ugnius.zdanevicius@elektrenuvsb.lt

Telefonu: +370 609 43 749

Mokymai vedami ir organizuojami vadovaujantis 

Dėl Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2019 m. balandžio 30 d. įsakymo Nr. V-523 „Dėl bendrojo ugdymo mokyklų darbuotojų gebėjimų visuomenės psichikos sveikatos srityje stiprinimo veiklos tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo patvirtintu aprašu