Darbuotojų kompetencijos psichikos sveikatos srityje didinimo mokymai

Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja darbuotojų kompetencijos psichikos sveikatos srityje didinimo mokymus

Kas tai?

Nemokami mokymai skirti didinti darbuotojų kompetenciją psichikos sveikatos srityje.

Mokymų metu ugdomos asmens amžiui adekvačios žinios ir nuostatos apie psichikos sveikatą ir jos rizikos veiksnius, psichikos sveikatos sutrikimus ir jų prevenciją, atpažinimą ir valdymą.

Mokymų metu bus:

Mokoma atpažinti skirtingų psichikos ir elgesio sutrikimų požymius; aiškinama apie psichikos sveikatos rizikos veiksnius ir jų priežastis; gilinamos žinios ir nuostatos apie pagalbos sau ir kitiems būdus bei profesionalios pagalbos prieinamumą; ugdomas palankus požiūrį į psichikos sveikatą, skatinantis pripažinti psichikos sveikatos problemas ir ieškoti reikiamos pagalbos.

Mokymai skirti

Darbdaviams ir darbuotojams.

Teisę dalyvauti mokymuose turi darbdaviai, kurie vadovaudamiesi psichosocialinių profesinės rizikos veiksnių tyrimo metodiniais nurodymais yra atlikę psichosocialinių profesinės rizikos veiksnių tyrimą darbo vietose arba įsipareigoja tokį tyrimą atlikti iki jų darbuotojų dalyvavimo mokymuose pradžios.

Kur?

Mokymai organizuojami Jūsų įstaigos patalpose.

Kada?

Mokymai vyksta sutartu laiku.

Registracija ir daugiau informacijos:

Elektroniniu paštu: ugnius.zdanevicius@elektrenuvsb.lt

Telefonu: +370 609 43 749

Mokymai vedami ir organizuojami vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2019 m. gegužės 17 d. įsakymo Nr. V-590 „Dėl psichikos sveikatos kompetencijų didinimo įmonių darbuotojams tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo“ patvirtintu aprašu (PDF)