Nemokamos visuomenės psichikos sveikatos stiprinimo programėlės

Nemokamos visuomenės psichikos sveikatos stiprinimo programėlės

2023 05 29

Naudingos NEMOKAMOS lietuviškos mobilios aplikacijos

Jas galima nemokamai atsisiųsti iš internetinių programėlių parduotuvių „Google Play“ arba „App store“ (priklausomai nuo Jūsų telefono operacinės sistemos).

PAGALBA SAU mobilioji aplikacija ne tik padeda stebėti savo būseną, bet ir suteikia informaciją, kur kreiptis ar nukreipti kitą, prireikus pagalbos. Programėlės tikslas: emocinio raštingumo, savipagalbos įgūdžių ir asmenybės atsparumo ugdymas, o auditorija – visa Lietuvos visuomenė, besinaudojanti išmaniaisiais telefonais.

ATSIPŪSK - tai dėmesingumo praktikų ir meditacijų rinkinys, kuris tau padės įveikti stresą, sušvelnins nemalonius emocinius išgyvenimus ar net fizinį diskomfortą bei skausmą.

RAMU - pirmoji Lietuvoje nemokama interaktyvi programėlė, skirta žmonėms, patiriantiems panikos atakas. Ji sukurta profesionalių psichologų ir remiasi mokslininkų ir praktikų sukauptomis žiniomis apie panikos atakas.

Taip pat svarbu atsiminti, kad šios programėlės gali būti naudingos, tačiau joms nereikėtų pakeisti profesionalios psichologinės pagalbos, jei turite rimtų emocinių sunkumų.