Europos organų donorystės diena

Europos organų donorystės diena

2023 10 02

Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Elektrėnų savivaldybe su malonumu kviečia Jus į Europos organų donorystės dieną!
Šią ypatingą dieną mes kviečiame visus prisijungti prie šios reikšmingos dienos minėjimo, norėdami atkreipti dėmesį į šią gyvybės dovanojimo sritį ir skatinti žmones tapti organų donorais.
Renginio pradžia spalio 13 diena nuo 12 val. iki 15 val.
Vieta: Elektrėnų savivaldybės miesto aikštė, Rungos g. 5, Elektrėnai.
Programa:
- NTB komanda kvies pasikalbėti apie organų donorystę. Renginio metu bus galima įsigyti donoro kortelę.
- Santaros Klinikų Kraujo Centras kvies gyventojus paaukoti kraujo. Kraujas yra gyvybiškai svarbus išteklius, kurio dažnai trūksta ligoninėse. Padėkite gelbėti gyvybes ir prisijunkite prie šios svarbios donorystės veiklos.
- Kviečiame visus prisijungti prie asociacijos „Gyvastis“ akcijos ir spalio 13 d. į Elektrėnų savivaldybės miesto aikštę atsinešti žvakutę. Žvakutės liepsna yra simbolis padėkoti organų donorams už jų nepaprastą dovaną - gyvybę.
- Jūsų lauks įvairios edukacijos, kurias organizuos Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Jaunimo centras, Elektrėnų labdaros organizacija „Ištiesk gerumo ranką“.
Jeigu turite klausimų apie organų donorystę? Ateikite – ir mes į juos atsakysime, išsklaidysime visus mitus. Žinojimas padeda išsivaduoti iš prietarų ir baimių.
#OrganųDonorystė #GyvybėsDovanojimas #ElektrėnųSavivaldybė #Gyvastis