Elektrėnų savivaldybės lauko krepšinio turnyras 3x3

Elektrėnų savivaldybės lauko krepšinio turnyras 3x3

2023 05 20

Gegužės 20 d. Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos lauko krepšinio aikštelėje vyko pirmasis Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir Elektrėnų savivaldybės sporto centro organizuojamas lauko krepšinio turnyras 3x3. Šis turnyras buvo skirtas suburti krepšinio fanus, skatinti žmones būti fiziškai aktyviems ir atidaryti lauko krepšinio sezoną Elektrėnuose. 
Didžiulį džiaugsmą teikia tai, kad turnyre dalyvavo net 14 komandų iš įvairių Lietuvos vietovių. Tai buvo puiki proga visiems dalyviams parodyti savo krepšinio įgūdžius, įgyti vertingos patirties žaidžiant su kitais entuziastais ir užmegzti naujų pažinčių. 
Turnyro atmosfera buvo energinga ir draugiška, o žiūrovai turėjo galimybę mėgautis aistringais krepšinio mačais bei palaikyti savo mėgstamas komandas. Norime padėkoti visiems turnyro partneriams, kurie prisidėjo prie sėkmingo renginio vykdymo: EKK Centauras, Malsena, Gera dovana, vandens pramogoms Flyboard Elektrėnai , picerijai Canna pizza ir mineraliniam vandeniui Vytautas. 
Džiaugiamės, kad šis turnyras buvo sėkmingas ir tikimės, kad ateityje organizuosime dar daugiau renginių, kurie skatins aktyvų laisvalaikio praleidimą mūsų savivaldybėje. 
Daugiau nuotraukų: https://bit.ly/43ms6