Birželio 24 d. Elektrėnų „Vasaros žygis 2023": Neįkainojamos akimirkos Grabijolų kaimo aplinkoje

Birželio 24 d. Elektrėnų „Vasaros žygis 2023": Neįkainojamos akimirkos Grabijolų kaimo aplinkoje

2023 06 24

Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Elektrėnų turizmo informacijos centru organizavo įspūdingą renginį - „Vasaros žygį 2023". Šis renginys, vyko viename iš Lietuvos gražiausių kaimelių - Grabijoluose, sulaukė didžiulio susidomėjimo ir pritraukė tiek vietinius gyventojus, tiek lankytojus iš kitų miestų ir savivaldybių.

Dalyviai turėjo galimybę išbandyti savo jėgas pasirinkdami vieną iš dviejų trasų - 4 kilometrų arba 16 kilometrų. Nors 4 kilometrų atstumas gali atrodyti nedidelis, šis maršrutas pasižymėjo daugybe iššūkių, kuriuos žygiuotojai turėjo įveikti. Pradėjus nuo stačių įkalnių ir nuokalnių, dalyviai išbandė savo pastangas ir ištvermę. Vingiuoti keliukai, kurie ragino stebėti kiekvieną žingsnį, pridėjo papildomą iššūkio dozę.

Vienas iš didžiausių iššūkių buvo nusileidimas virve. Dalyviai drąsiai ir saugiai nusileido iš aukšto taško, patirdami itin įdomų adrenalino šuolį. Nepaisant drėgno klimato, kuris yra būdingas vasarai Lietuvoje, dalyviai parodė savo ištvermę ir atkaklumą. Visi šie iššūkiai buvo atlyginti nuostabiais gamtos vaizdais, kuriais žygeiviai mėgavosi įveikdami trasą. Gydantys miškai, malonios pievos ir sklandūs upeliai padėjo žygeiviams artėti prie gamtos ir atsikvėpti nuo kasdienio miesto gyvenimo.

Reikia paminėti ir kitų žygeivių palaikymą bei dalyvavimą. Renginyje susibūrusios bendraminčių grupės, šeimos ir draugai skatino ir dėkojo vieni kitiems už palaikymą bei pagalbą įveikiant iššūkius. Bendradarbiavimas ir bendrystė darė šį renginį dar įsimintinesnį.

Elektrėnų „Vasaros žygis 2023" tapo ne tik išbandymu fiziniam aktyvumui, bet ir puikiu būdu susipažinti su gražia Lietuvos gamta bei sutikti bendraminčius, kurie mėgsta iššūkius ir aktyvų gyvenimo būdą. Šis renginys pritraukė dėmesį į Elektrėnų savivaldybę ir Grabijolų kaimelį kaip vietas, kuriose verta apsilankyti ir išbandyti savo jėgas, mėgstantiems nuotykius ir gamtos grožį.

Mes norime nuoširdžiai padėkoti mūsų partneriams - šiaurietiškų lazdų gamintojams „LEKI“, vandenlenčių parkui „AWAY Elektrėnai",  kavinei „Raspa Sushi" ir Neries regioniniam parkui. Jūsų bendradarbiavimas, parama ir profesionalumas leido mums sukurti įsimintiną ir sėkmingą „Vasaros žygį 2023". Taip pat ypatingą padėką norime skirti Elektrėnų jaunimo centrui "EJC", kurie žygio metu turėjo savo stotelę ir suteikė pramogų žygeiviams. Jūsų dalyvavimas prisidėjo prie renginio sėkmės ir patirties dalyviams. Tikimės ir ateityje bendradarbiauti ir kartu organizuoti dar daugiau puikių renginių, suteikiančių neįkainojamas patirtis mūsų dalyviams.

Ypatingą padėką norime skirti mūsų gidei Audronei Zičkutei, kuri praturtino „Vasaros žygį 2023" neįkainojamu Grabijolų kaimo ir jo istorijos pasakojimu. Jos entuziazmas ir profesionalumas atvėrė duris į Grabijolų kaimo paslaptingą pasaulį. Audronė sugebėjo pasidalinti žiniomis apie Grabijolų kaimą, jo nuostabią gamtą ir gyventojus.

Taip pat norime išreikšti didžiulę padėką mūsų žygio fotografams - Viliui Mikalauskui ir Edmundui Šimaičiui. Jų profesionalumas ir kūrybiškumas leido užfiksuoti neįkainojamas žygio akimirkas. Jų nuotraukos užfiksavo energiją, džiaugsmą ir iššūkių įveikimą kiekvieno žygeivio veiduose.

Norint pamatyti užfiksuotas nuotraukas, kviečiame apsilankyti Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro arba Elektrėnų turizmo informacijos centro Facebook puslapiuose. Ten rasite įspūdingas akimirkas, kurios leis prisiminti ir dalintis su kitais dalyviais, taip pat kvies ateityje prisijungti prie mūsų renginių.