Pradžia Švietimo įstaigos Vievio gimnazija Klasės valandėlės „Kas yra skiepai?“

Klasės valandėlės „Kas yra skiepai?“

104

      Ugdymo įstaigoje įgyjama svarbiausių sveikatos žinių, formuojasi nuostatos ir sveikos gyvensenos įgūdžiai. Užkrečiamųjų ligų prevencijos tikslu, sveikatos priežiūros specialistė Violeta Kerševičienė supažindino moksleivius su skiepais, vakcinomis, skiepijimu nuo užkrečiamųjų ligų. Vaikams pristatyta tema apie vakcinas, kaip viena iš pažangiausių medicinos naujovių ir užkrečiamųjų ligų kontrolės prioritetinių sričių, padedančių suvaldyti vakcinomis valdomas užkrečiamąsias ligas bei siekiant apsaugoti tiek vaikus, tiek suaugusius nuo susirgimų.

       Mokytojos A. Barauskienės auklėtiniai aktyviai dalyvavo diskusijoje ,,Mitai ir realybė apie vakcinas“. Kadangi viešojoje erdvėje sklando įvairi informacija, tad penktokai domėjosi skiepų svarba, šalutiniu jų poveikiu. Mokytojos I. Baliūnienės mokiniai pasisakė apie inovacijas, metodus medicinos srityje.

        Ankstyvas sveikatos ugdymas ir sveikos gyvensenos mokymas turi didžiulę reikšmę žmogaus ateičiai. Su mokykla siejamos didžiausios sveikesnės visuomenės viltys.

         Sveikata tokia pat užkrečiama kaip ir liga (Romain Rolland)

Violeta Kerševičienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė