Pradžia Naujienos Piešinių-darbelių konkursas „Kaip aš stiprinu savo imunitetą nuo užkrečiamų ligų“

Piešinių-darbelių konkursas „Kaip aš stiprinu savo imunitetą nuo užkrečiamų ligų“

111

        Dėkojame vaikų lopšelio-darželio „Drugelis, „Eglutė“, mokyklos-darželio „Žiogelis“ taip pat Vievio Jurgio Milančiaus pradinės mokyklos ir Semeliškių gimnazijos vaikams, mokytojams, auklėtojams, visuomenės sveikatos priežiūros specialistams už nuostabius piešinius ir darbelius.

        AČIŪ JUMS!!!

        Džiaugiamės galėdami pranešti, kad komisija jau išrinko  konkurso nugalėtojus. Komisijai buvo išties sunku nuspręsti ir įvertinti, kadangi sulaukėme daug gerų, gražių, įdomių, originalių ir kūrybiškų darbų.

        Taigi, nuoširdūs ir dideli sveikinimai piešinių-darbelių konkurso „Kaip aš stiprinu savo imunitetą nuo užkrečiamų ligų“ nugalėtojams:

        Sveikiname ir nugalėtojus: Lėją Šarapaitę, Dianą Neretiną, Lėją Černiauskaitę, Dorotėją Juškevičiūtę, Rugilę Petravičiūtę, Juozą Taraškevičių, Korneliją Korsakaitę, Vakarę Klimantavičiūtę, Matą Juškevičių, Marką Ratkevičių, vaikų lopšelio-darželio „Drugelis“ „Saulyčių“, „Kačiukų“ ir „Skruzdėliukų“ grupes bei jų auklėtojas, mokyklos-darželio „Žiogelis“ 2-4 jungtinės lavinamosios klasės mokinius.