Pradžia Naujienos PĖSČIŲJŲ ŽYGIS ,,VASARIS“

PĖSČIŲJŲ ŽYGIS ,,VASARIS“

62

Vasario 9 d. nuo ankstaus ryto prie Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro būriavosi gausus žygeivių būrys: šeimos, vaikai, poros, draugų kompanijos, būrelis jaunimo kartu su JPSPP koordinatore Ieva, Elektrėnų savivaldybės tarybos nariai, darbingo amžiaus bei vyresnio amžiaus dalyviai, kurie nepabūgo žvarbaus vėjo ir su šypsenomis, gera nuotaika, kupini entuziazmo priėmė iššūkį bei ryžosi pėsčiomis įveikti vieną iš pasirinktų trasų: trumpąją pėsčiųjų trasą Elektrėnai – Abromiškės – Elektrėnai (9,7 km) rinkosi šeimos su vaikais, pirmą kartą pasiryžę žygiuoti dalyviai, o ilgąją pėsčiųjų trasą Elektrėnai – Pakalniškės – Abromiškės – Elektrėnai (19,3 km) rinkosi ne pirmą kartą žygiuose dalyvaujantys žygeiviai.
Pėsčiųjų žygis skirtas jaunimo bei suaugusių fiziniam aktyvumui skatinti, sveiko gyvenimo būdo propagavimui, turiningam laiko praleidimui.
Džiugu, jog į Elektrėnų savivaldybės gyventojams organizuotą žygį, rekomenduoti draugų gerų atsiliepimų apie ankstesnius mūsų organizuotus žygius, prisijungė dalyviai ir iš kitų Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Žiežmarių, Kaišiadorių. Žygyje taip pat dalyvavo Olandijos pilietis, o jauniausia žygio dalyvė – 6 metų mergaitė Smiltė.
Žygio metu įveikus atitinkamą trasos atkarpą laukė poilsio stotelės. Pirmoje stotelėje Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės žygeivius pasitiko Abromiškių svirne, kur dalyviai galėjo sušilti ir pailsėti, pasivaišinti karšta arbata, kitoje – prie Alksnio kalno sodybos (Pakalniškėse) Elektrėnų LDK Algirdo 1001-oji šaulių kuopa kvietė žygio dalyvius sušilti prie laužo ir pasivaišinti gardžiomis lauže keptomis bulvėmis su lašinukais, trečioje – Sporto savanorių sąjungos pirmininkas Mykolas Krasnickas supažindino žygeivius su diskgolfo sporto šaka, kur kiekvienas dalyvis galėjo išbandyti žaisti diskgolfą, o pasiekus finišą – visų dalyvių laukė diplomai, karšta arbata ir pasidalinimas žygio įspūdžiais. Smagu buvo sulaukti su šypsenomis finišavusių dalyvių gerų atsiliepimų apie parinktas ir gerai sužymėtas trasas, išgirsti jų įspūdžius apie miške matytas bėgančias stirnas, smagiai ir turiningai praleistą laiką.
Nuoširdžiai dėkojame žygio partneriams: Abromiškių bendruomenei – už galimybę svirne šiltai pasitikti žygeivius ir pailsėti, Elektrėnų LDK Algirdo šaulių 1-ajai kuopai – už galimybę sušilti prie laužo ir paragauti gardžių lauže keptų bulvių, Sporto savanorių sąjungos pirmininkui Mykolui Krasnickui – už supažindinimą su diskgolfu ir žygeivių klubui ,,Abromiškių velniai“ už trasos sužymėjimą ir organizacinius patarimus.
Džiugu, jog visi dalyviai sėkmingai įveikė užsibrėžtą tikslą ir su šypsenomis pasiekė finišą, o mes tikimės kituose žygiuose sulaukti dar gausesnio entuziastingai nusiteikusių žygeivių būrio.

Daugiau nuotraukų: http://www.elektrenuvsb.lt/galerija/