Pradžia Naujienos Biuro naujienos Kviečiame paminėti Pasaulinę AIDS dieną ir dalyvauti protų mūšyje

Kviečiame paminėti Pasaulinę AIDS dieną ir dalyvauti protų mūšyje

34

    Artėja Pasaulinė AIDS diena (gruodžio 1–oji). Pažymėdamas šią datą, Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai kviečia ugdymo įstaigas, aukštąsias mokyklas, visuomenines organizacijas ir kitas bendruomenes dalyvauti viktorinoje –  protmūšyje – „AIDS: geriau žinoti 18“. Protmūšis – tai intelektualus žaidimas, kurio metu dalyviai varžosi, kas greičiau atsakys į klausimus apie žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), jo plitimo būdus, prevenciją, gydymą, mokslo naujienas ŽIV ir AIDS srityse.
    Organizacijos, norinčios dalyvauti viktorinoje, iki š.m. lapkričio 28 d. kviečiamos užpildyti registracijos formą čia  http://reg.ulac.lt/regfrm2.php  ir nurodyti iniciatyvos koordinatoriaus vardą, pavardę, el.paštą, organizacijos pavadinimą, įstaigos adresą, dalyvių skaičių. Viktorinos užduotys dalyvius pasieks š.m. lapkričio 28 d.
    Iniciatyvos partneriai: Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM), Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centru (SPPC) bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA).
    http://www.ulac.lt/naujienos/pranesimai-spaudai/kvieciame-pamineti-pasauline-aids-diena-ir-dalyvauti-protu-musyje

Pagarbiai
Zigmas Nagys
ULAC Švietimo ir komunikacijos skyriaus vedėjas
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) www.ulac.lt