Pradžia Švietimo įstaigos Semeliškių gimnazija Konkursas “Sveikuolių sveikuoliai“

Konkursas “Sveikuolių sveikuoliai“

107

    Mūsų gimnazija, gavusi kvietimą dalyvauti Tarptautiniame mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I – ąjame etape, nusprendė sudaryti dvi komandas skirtingo amžiaus grupėse.
    7-8 klasių mokinių grupę sudarė Lukas Ustila (komandos kapitonas), Jurgita Šiško, Dovilė Nenortaitė, Rimvydas Voveris ir Rokas Marcinkevičius.


    9-11 klasių mokinių grupę sudarė Rapolas Bielskis, Edmundas Ališauskas, Antanas Nevedomskas, Liutauras Makarevičius, Jogaila Žymantas (Aivaras Krasimovas vyko kartu su komanda ir buvo atsakingas už muzikinį pasirodymą).
    Sveikos gyvensenos plakatą mums padėjo padaryti mokytoja S. Klimovič, o prisistatymo šokius ir šūkius sukūrėme patys. Klasių auklėtojos J. Lėlienė ir G. Arlauskienė, sveikatos priežiūros specialistė S.Liudvinavičienė mums davė daug gerų patarimų ir optimistiškai palaikė. Tikrai nemažai laiko praleidome ieškodami informacijos apie sveiką gyvenseną ir treniruodamiesi komandiniam prisistatymui.
    Penktadienio konkursas kėlė nemažą jaudulį. Kelios rungtys, klausimai ir estafetės buvo tikras išbandymas mūsų komandoms. Smagiausios buvo sportinės rungtys. Gaila tik, kad ne visos mokyklos pasiryžo save išbandyti šiame konkurse. Sveikiname pirmąsias vietas užėmusias Kietaviškių ir Vievio gimnazijos komandas, linkime jiems sėkmės ir ištvermės II-ąjame etape.
    Nekantriai lauksime ateinančių metų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“.
    Dalyvaukite visi, nes gera nuotaika ir sveikata – mūsų ateitis!

Konkurso dalyvė Jurgita Šiško